Hakkımızda - Lider Oto
16645
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16645,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Hakkımızda

Neden Lider Oto Servis?

Uzman Kadro

 

Koşulsuz müşteri memniyetini sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak.

 

 

 

 

Kaliteden Ödün Vermiyoruz

 

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet standardını sürekli yükseltmek. Hizmetiçi eğitimlerimizle personelimizi eğitip geliştirmek.

815096599049
unnamed

Yol Yardım Hizmetleri

 

Aracınızı ister elektrik ve mekanik arıza nedeniyle hareketsiz kalsın, ister kaza sonrasında çekilmesi gerektiğinde ya da yan yatması da dahil kurtarıcı gerektiği durumlarda kapsam dahilinde sadece bir telefonunuzla bulunduğunuz yere hemen çekici ve kurtarıcı Ücretsiz Yol Yardım tarafından gönderilecektir.

 

 

Anlaşmalı Sigortalar

 

SERVİSİMİZ TÜRKİYENİN EN ÖNDE GELEN ON SİGORTA ŞİRKETİNİN ANLAŞMALI SERVİSİ’DİR.

Lider Özel Volkswagen Servisi, 2010 yılında Bilal Türker tarafından kurulmştur. Firma zaman içerisinde sektörde yerini daima korumuş, gelişen teknolojiye kendini adapte etmiş günümüze kadar gelişerek faaliyetini devam ettirmiştir. Günümüzde Lider Özel Volkswagen servisi,  eğitimli ve uzman kadrosuyla, gerekli teknolojik ekipman ve donanımlarıyla Volkswagen, Audi, Seat, Skoda araçlarının servis ve yedek parça hizmetlerini vermektedir.

AYRICA VOLKSWAGEN GRUBU TÜM MARKA VE MODEL ARAÇLARINIZINDA KAPORTA – BOYA İŞLEMİNİ SERVİSİMİZDE YAPILMAKTADIR.

vgrupl